Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 75-летия образования Сумской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.03.2013 № 2497
Дата рассмотрения: 07.03.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 75-річчя утворення Сумської області

У січні 2014 року виповнюється 75 років з дня утворення Сумської області. З метою належного відзначення ювілею, враховуючи історичну, суспільно-політичну та культурну цінність Сумської області,

Верховна Рада України постановляє:

1. 10 січня 2014 року на державному рівні урочисто відзначити 75 - річчя утворення Сумської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний строк з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 75-річчя утворення Сумської області, включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості та ветеранів праці;

у двотижневий строк після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів та їх фінансування з Державного бюджету України щодо відзначенням 75-річчя утворення Сумської області, в яких передбачити:

проведення реконструкції та ремонту молодіжного центру "Романтика", розташованого за адресою Сумська область, м. Суми, вул. Героїв Сталінграду, 3;

проведення реконструкції та ремонту Комунального закладу "Охтирський міський центр культури і дозвілля", розташованого за адресою Сумська область, м. Охтирка, вул. Гончаренка, буд. 2-а.

3. Місцевим державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування розробити план заходів по відзначенню 75-річчя утворення Сумської області в яких в межах компетенції передбачити:

проведення урочистих заходів з нагоди цієї дати;

проведення у січні - квітні 2014 року у навчально-виховних закладах тематичних уроків, лекцій, вечорів, літературно-мистецьких конкурсів, святкових концертів;

організацію в державних краєзнавчих музеях, бібліотеках, навчально-виховних закладах експозицій та виставок, присвячених 75-річчю утворення Сумської області.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 75-річчя утворення Сумської області та організувати тематичні теле- та радіопередачі, публікації документів і матеріалів, які стосуються суспільно-політичного та культурного життя Сумщини, а також сприяти виступам у засобах масової інформації істориків, політиків, керівників органів місцевого самоврядування та інших діячів відносно цієї події.

5. Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 75-річчю утворення Сумської області.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос