Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 90-летия со дня рождения выдающегося украинского писателя Александра Александровича Сизоненко

Проект постановления Верховной Рады Украины № 2417
Дата рассмотрения: 28.02.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 90-річчя з дня народження видатного українського письменника Олександра Олександровича Сизоненка

У вересні 2013 року виповнюється 90 років з дня народження Олександра Олександровича Сизоненка - видатного українського письменника.

Враховуючи значний внесок Олександра Олександровича Сизоненка у розвиток української літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 90-річчя з дня народження Олександра Олександровича Сизоненка.

2. Кабінету Міністрів України рекомендувати:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 90-річчя з дня народження Олександра Олександровича Сизоненка;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 90-річчя з дня народження Олександра Олександровича Сизоненка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати показ тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і творчій діяльності О. О. Сизоненка та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 90-річчя з дня його народження.

4. Рекомендувати Міністерству культури України організувати проведення книжкових виставок, читацьких конференцій та інших заходів присвячених життю і творчості О. О. Сизоненка.

5. Рекомендувати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розширити вивчення творів О. О. Сизоненка про подвиг українського народу у Великій Вітчизняній Війні у навчальних програмах з української літератури та в самостійній роботі учнів і студентів педагогічних вузів.

6 Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України  

В. РИБАК 

Опрос