Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 90-летия со дня рождения Николая Плавьюка

Проект постановления Верховной Рады Украины от 20.06.2013 № 2376а
Дата рассмотрения: 20.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 90-річчя з дня народження Миколи Плав'юка

05 червня 2015 року виповнюється 90 років від дня народження видатного політичного і громадського діяча, останнього Президента Української Народної Республіки в екзилі Миколи Васильовича Плав'юка.

Враховуючи важливість постаті Миколи Плав'юка, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2015 році відзначити на державному рівні 90-річчя з дня народження Миколи Плав'юка.

2. Запропонувати Президенту України виступити суб'єктом законодавчої ініціативи щодо заснування Державної премії України імені Миколи Плав'юка за визначний внесок у творення та розбудову Української держави.

3. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 90-річчя з дня народження Миколи Плав'юка;

у місячний термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 90-річчя з дня народження Миколи Плав'юка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Миколи Плав'юка, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 90-річчя з дня його народження.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 90-річчю з дня народження Миколи Плав'юка.

6. Запропонувати Національному банку України виготовити і ввести в обіг пам'ятну монету, присвячену Миколі Плав'юку.

7. Рекомендувати Івано-Франківській обласній державній адміністрації та обласній раді подати до організаційного комітету з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 90-річчя з дня народження Миколи Плав'юка пропозиції щодо вжиття відповідних заходів.

8. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

9. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос