Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 75-летия образования Кировоградской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 19.06.2013 № 2345а
Дата рассмотрения: 19.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 75-річчя утворення Кіровоградської області

10 січня 2014 року виповнюється 75 років з дня утворення Кіровоградської області.

З метою належного відзначення ювілею, враховуючи історичну, суспільно-політичну та культурну цінність Кіровоградської області, яка є географічним центром України, Верховна Рада України постановляє:

1. У січні 2014 року урочисто відзначити 75-річчя утворення Кіровоградської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

1) у місячний строк з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 75-річчя утворення Кіровоградської області;

2) у трьохмісячний строк після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план основних заходів, пов'язаних із підготовкою та відзначенням 75-річчя утворення Кіровоградської області.

3) в проекті Державного Бюджету України на 2014 рік передбачити державні капітальні видатки, які виділяються Кабінетом Міністрів України, в сумі 50 млн. грн.

3. Запропонувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України разом з Кіровоградською обласною державною адміністрацією створити документальний фільм та видати альбом про історію Кіровоградської області.

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку та набір листівок, присвячених 75-річчю утворення Кіровоградської області.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос