Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заслушивании в июне - июле 2013 года доклада Кабинета Министров Украины об участии Украины в деятельности по поддержанию международного мира и безопасности в 2012 году

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.06.2013 № 2260а
Дата рассмотрения: 07.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про заслуховування у червні - липні 2013 року доповіді Кабінету Міністрів України про участь України в діяльності з підтримання міжнародного миру і безпеки у 2012 році

Відповідно до статті 10 Закону України "Про участь України в міжнародних миротворчих операціях" Верховна Рада України постановляє:

1. Заслухати у червні - липні 2013 року доповідь Кабінету Міністрів України про участь України в діяльності з підтримання міжнародного миру і безпеки у 2012 році.

2. Кабінету Міністрів України визначити доповідача, підготувати інформаційні матеріали із зазначеного питання та надати їх народним депутатам України не пізніш як за п'ять днів до дня заслуховування доповіді на пленарному засіданні Верховної Ради України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони разом з іншими заінтересованими комітетами узагальнити пропозиції народних депутатів України та підготувати проект Постанови Верховної Ради України за результатами розгляду зазначеного питання.

 

Голова Верховної Ради України

 

Опрос