Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 50-летия Донецкого завода холодильников (теперь "Публічне Акціонерне товариство "НОРД")

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.06.2013 № 2240а
Дата рассмотрения: 05.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 50-річчя Донецького заводу холодильників (нині "Публічне Акціонерне товариство "НОРД")

У 2013 році виповнюється 50 років з дня заснування Донецького заводу холодильників (нині "Публічне Акціонерне товариство "НОРД") - єдиного вітчизняного машинобудівного підприємства, яке проектує та виробляє складну побутову техніку.

Враховуючи історичне та економічне значення для України, внесок підприємства в зміцнення машинобудівного потенціалу країни та у зв'язку з його 50-річчям, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити на державному рівні 50-річчя з дня заснування Донецького заводу холодильників (нині "Публічне Акціонерне товариство "НОРД").

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів Україні:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 50-річчя з дня заснування Донецького заводу холодильників (нині "Публічне Акціонерне товариство "НОРД");

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 50-річчя з дня заснування Донецького заводу холодильників (нині "Публічне Акціонерне товариство "НОРД").

3. Рекомендувати: Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з 50-річчям з дня заснування Донецького заводу холодильників (нині "Публічне Акціонерне товариство "НОРД").

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань промислової та інвестиційної політики.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос