Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 45-летия со дня основания Национального музея народной архитектуры и быта Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.06.2013 № 2236а
Дата рассмотрения: 05.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 45-річчя з дня заснування Національного музею народної архітектури і побуту України

У лютому 2014 року виповнюється 45 років з дня заснування Національного музею народної архітектури і побуту України.

Враховуючи важливе значення Національного музею народної архітектури і побуту України у загальнонаціональній історико-культурній спадщині, його внесок у розбудову музейних традицій України, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 45-річчя з дня заснування Національного музею народної архітектури і побуту України.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 45-річчя з дня заснування Національного музею народної архітектури і побуту України.

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 45-річчя з дня заснування Національного музею народної архітектури і побуту України, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з 45-річчям з дня заснування Національного музею народної архітектури і побуту України, організувати тематичні теле- та радіопередачі, присвячені цій річниці.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 45-річчю з дня заснування Національного музею народної архітектури і побуту України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос