Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 75-летия Карпатской Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.06.2013 № 2233а
Дата рассмотрения: 05.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 75-річчя Карпатської України

У березні 2014 року виповниться 75 років від дня заснування Карпатської України.

З нагоди відзначення 75-річчя Карпатської України та враховуючи важливість подій 1938-1939 років в історії українського державотворення, Верховна Рада України постановляє:

1. У березні 2014 року відзначити на державному рівні 75-річчя від дня заснування Карпатської України.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 75-річчя від дня заснування Карпатської України, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

у двомісячний термін розробити та затвердити план ювілейних заходів щодо відзначення 75-річчя від дня заснування Карпатської України.

3. Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо відзначення подій пов'язаних із 75 річницею проголошення Карпатської України, організувати цикл теле- і радіопередач, присвячених життю та діяльності Августина Волошина, забезпечити висвітлення засобами масової інформації заходів із відзначення цих подій.

4. Рекомендувати Інституту національної пам'яті протягом 2014 року здійснити підготовку і друк масовим тиражем науково-популярного видання, присвяченого проголошенню Карпатської України, забезпечити поширення цього видання в мережі бібліотек середніх і вищих навчальних закладів та в мережі роздрібної книжкової торгівлі.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку і конверт, присвячених 75 річчю проголошення Карпатської України.

4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України забезпечити організацію та проведення тематичних наукових конференцій, симпозіумів, виставок, семінарів, присвячених 75 річчю проголошення Карпатської України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос