Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 230-летия основания города Севастополя

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.06.2013 № 2230а
Дата рассмотрения: 05.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 230-річчя заснування міста Севастополя

У 2013 році виповнюється 230 років з дня заснування міста-героя Севастополя, історія якого пов'язана з героїчним минулим нашої країни.

Враховуючи військово-історичне, економічне і культурне значення міста Севастополь та у зв'язку з його 230-річчям, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити 230-річчя заснування міста Севастополь.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 230-річчя заснування міста Севастополь, включивши до його складу представників центральних та місцевих органів виконавчої влади. Вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення;

у двотижневий термін із дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних із відзначенням 230-річчя заснування міста Севастополь, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 230-річчя заснування міста Севастополь;

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 230-річчу заснування міста Севастополь;

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 230-річчу заснування міста Севастополь.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос