Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 95-й годовщины со дня рождения В. А. Сухомлинского

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.06.2013 № 2210а
Дата рассмотрения: 04.06.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 95-ї річниці від дня народження В. О. Сухомлинського

28 вересня 2013 року виповнюється 95 років від дня народження видатного українського педагога, вченого із світовим ім'ям, Героя Соціалістичної Праці Василя Олександровича Сухомлинського. Враховуючи його визначний внесок у розвиток вітчизняної і світової педагогічної науки та освіти Верховна Рада України постановляє:

1.Урочисто відзначити на державному рівні 95-річчя від дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін утворити організаційний комітет, розробити і затвердити заходи з підготовки, проведення та фінансового забезпечення відзначення на державному рівні 95-ї річниці від дня народження В. О. Сухомлинського в яких передбачити:

проведення у вересні 2013 року в містах Києві, Кіровограді, смт Павлиші Кіровоградської області урочистих зборів працівників освіти і педагогічної науки, представників громадських організацій за участю депутатів Верховної Ради України, членів Кабінету Міністрів України і працівників Адміністрації Президента України та гостей України, присвячених цій даті;

проведення у вересні 2013 року у м. Кіровограді Міжнародної науково-практичної конференції та XX Всеукраїнських педагогічних читань "Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю", проведення у навчальних закладах заходів присвячених впровадженню у навчальний процес його педагогічної спадщини;

забезпечити протягом 2013-2015 років видання вибраних педагогічних творів В. О. Сухомлинського.

3. Рекомендувати місцевим державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування провести у вересні 2013 року заходи щодо відзначення 95-ї річниці від дня народження В. О. Сухомлинського.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться в зв'язку з відзначенням 95-річниці від дня народження В. О. Сухомлинського.

5. Українському державному підприємству поштовому зв'язку "Укрпошта" забезпечити введення в обіг поштової марки і конверта присвячених 95- річниці від дня народження В. О. Сухомлинського.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

7. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос