Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 120-летия со дня рождения Василя Василько

Проект постановления Верховной Рады Украины от 30.01.2013 № 2131
Дата рассмотрения: 30.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 120-річчя з дня народження Василя Василька

07 квітня 2013 року виповнюється 120 років від дня народження видатного українського актора, режисера, драматурга, історика і теоретика театру, театрального педагога - народного артиста СРСР Василя Степановича Василька (Василя Степановича Міляєва).

Враховуючи значний внесок Василя Василька у розвиток української драматургії національного театру, режисури Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити на державному рівні 120-річчя з дня народження Василя Василька.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Василя Василька;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Василя Василька, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності видатного українського актора, режисера, драматурга, історика і теоретика театру, театрального педагога - Василя Василька, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 120-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 120-річчю з дня народження Василя Василька.

5. Рекомендувати Одеській міській раді встановити пам'ятник Василю Васильку на території м. Одеси, де він жив і працював.

7. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос