Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 200-летия со дня рождения Джона Джеймса Юза

Проект постановления Верховной Рады Украины от 30.01.2013 № 2129
Дата рассмотрения: 30.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза

У 2014 році виповнюється 200 років з дня народження Джона Джеймса Юза - британського гірничого інженера, засновника міста Юзівка (тепер Донецьк).

Враховуючи важливість постаті Джона Джеймса Юза для розвитку української промисловості, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 200-річчя з дня народження Джона Джеймса Юза, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення;

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Джона Джеймса Юза та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 200-річчя з дня його народження.

4. Рекомендувати Міністерству культури України, Донецькій обласній державній адміністрації та Донецькій міській раді провести реставрацію будинку Джона Джеймса Юза у місті Донецьк та організувати музей в його приміщенні.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 200-річчю з дня народження Джона Джеймса Юза.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос