Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о паспорте гражданина Украины, утвержденное Постановлением Верховной Рады Украины "Об утверждении положений о паспорте гражданина Украины и о паспорте гражданина Украины для выезда за границу"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.01.2013 № 2113
Дата рассмотрения: 28.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про внесення змін до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 37, ст. 545), такі зміни:

1. Пункт 6 доповнити абзацом сьомим наступного змісту:

"За заявою громадянина до паспорта може бути внесено дані про його національність. Національність особи обирається з числа офіційно визнаних народів України відповідно до національного складу населення України, який визначається на підставі Всеукраїнського перепису населення".

2. Абзаци сьомий та восьмий пункту 6 відповідно вважати абзацами восьмим та дев'ятим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Доручити Кабінету Міністрів України протягом двох місяців привести нормативно-правові акти, що регулюють положення про паспорт громадянина України, у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос