Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 500-летия основания села Гийче Жолковского района Львовской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.01.2013 № 2110
Дата рассмотрения: 28.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 500-річчя заснування села Гійче Жовківського району Львівської області

У 2013 році виповнюється 500 років селу Гійче Жовківського району Львівської області - одному з найдавніших сіл Львівщини.

Враховуючи історичне і культурне значення села Гійче Жовківського району Львівської області та у зв'язку з його 500-річчям, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити 500-річчя заснування села Гійче Жовківського району Львівської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 500-річчя заснування села Гійче Жовківського району Львівської області;

у місячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 500-річчя заснування села Гійче Жовківського району Львівської області, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

у зазначеному плані передбачити заходи щодо збереження об'єктів культурної спадщини села Гійче Жовківського району Львівської області.

3. Рекомендувати:

Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 500-річчя заснування села Гійче Жовківського району Львівської області;

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячених 500-річчю заснування села Гійче Жовківського району Львівської області.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос