Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 60-летия со дня рождения Квитки Цисык

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.01.2013 № 2108
Дата рассмотрения: 28.01.2013 Карта проходжения проекта

 

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 60-річчя з дня народження Квітки Цісик

4 квітня 2013 року виповнюється 60 років з дня народження видатної співачки українського походження (сопрано), виконавиці українських народних та популярних пісень Квітки Цісик.

Враховуючи вагомий внесок творчості Квітки Цісик у популяризацію української пісні за кордоном, Верховна Рада України постановляє:

1. У квітні 2013 року відзначити на державному рівні 60-річчя з дня народження Квітки Цісик.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 60-річчя з дня народження Квітки Цісик;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 60-річчя з дня народження Квітки Цісик, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

У плані заходів передбачити, зокрема:

- проведення у навчальних закладах тематичних уроків, лекцій, вечорів, літературно-мистецьких конкурсів, присвячених життю і творчості Квітки Цісик;

- видання ювілейного компакт-диску з творами Квітки Цісик.

3. Рекомендувати Міністерству закордонних справ України, Міністерству культури України, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України сприяти проведенню культурних заходів у рамках міжнародного проекту "Незабутня Квітка".

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчій діяльності Квітки Цісик, забезпечити висвітлення засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 60-річчя з дня її народження.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 60-річчю з дня народження Квітки Цісик.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос