Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в Таможенный тариф Украины, утвержденный Законом Украины "О Таможенном тарифе Украины" (новая редакция)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.09.2013 № 2105а/П1
Дата рассмотрения: 04.09.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (нова редакція)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (нова редакція) (реєстр. N 2105а), поданий Кабінетом Міністрів України, вилучивши з тексту проекту Закону норми щодо запровадження збільшених вдвічі повних ставок ввізного мита; збільшення розміру ставки ввізного мита на полівінілхлорид; зменшення ввізного мита на відходи та брухт металів.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос