Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Временной следственной комиссии по поводу расследования нарушений памятникоохранного законодательства и установленной законодательством процедуры при принятии решения относительно исключения здания Гостинного двора в г. Киеве из списка памятников архитектуры Украинской ССР, находящихся под охраной государства

Проект постановления Верховной Рады Украины от 24.01.2013 № 2093
Дата рассмотрения: 24.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про створення Тимчасової слідчої комісії з приводу розслідування порушень пам'яткоохоронного законодавства та встановленої законодавством процедури при прийнятті рішення щодо виключення будівлі Гостинного двору у м. Києві із списку пам'ятників архітектури Української РСР, що перебувають під охороною держави

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з приводу розслідування порушень пам'яткоохоронного законодавства та встановленої законодавством процедури при прийнятті рішення щодо виключення будівлі Гостинного двору у м. Києві із списку пам'ятників архітектури Української РСР, що перебувають під охороною держави (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії - розслідування порушень пам'яткоохоронного законодавства та встановленої законодавством процедури при прийнятті рішення щодо виключення будівлі Гостинного двору у м. Києві із списку пам'ятників архітектури Української РСР, що перебувають під охороною держави.

3. Затвердити склад Тимчасової слідчої комісії у кількості 8 народних депутатів, виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від п'ятдесяти народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

4. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії вісім народних депутатів України:

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" - 2 ос.;

Від Фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Верховній Раді України сьомого скликання - 3 ос.;

Від Фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" - 1 ос.;

Від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - 1 ос.;

Від Фракції "Комуністичної партії України" - 1 ос.

5. Фракціям у тижневий термін з дати прийняття цієї Постанови запропонувати до складу Тимчасової слідчої комісії своїх представників відповідно до пункту 3 Постанови.

6. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії Бригинця Олександра Михайловича від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Заступником голови Іллєнка Андрія Юрійовича від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

7. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

- Яворівського Володимира Олександровича - від Фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

8. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

9. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - чотири місяці з дня прийняття цієї Постанови.

10. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше п'яти місяців з дня прийняття цієї Постанови.

11. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос