Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Состояние соблюдения прав человека в Украине" (12 июня 2013 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 23.01.2013 № 2085
Дата рассмотрения: 23.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Стан дотримання прав людини в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 12 червня 2013 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стан дотримання прав людини в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 20 травня 2013 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин і Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до їх рекомендацій.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос