Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 150-летия со дня рождения Владимира Вернадского

Проект постановления Верховной Рады Украины от 23.01.2013 № 2076
Дата рассмотрения: 23.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 150-річчя з дня народження Володимира Вернадського

У березні 2013 року виповнюється 150 років з дня народження Володимира Івановича Вернадського - видатного вченого, життя якого було тісно пов'язане з Україною.

Враховуючи вагомий внесок Володимира Вернадського у розвиток світової наукової спадщини, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити на державному рівні 150-річчя з дня народження Володимира Івановича Вернадського.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Володимира Вернадського;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Володимира Вернадського, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

підготувати та видати серії вибраних наукових праць академіка Володимира Вернадського.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячених життю і науковій діяльності Володимира Вернадського та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 150-річчя з дня його народження.

4. Рекомендувати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України провести наукові та науково-практичні конференції присвячені 150-річчю з дня народження Володимира Вернадського.

5. Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 150-річчю з дня народження Володимира Вернадського.

6. Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 150-річчю з дня народження Володимира Вернадського.

7. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос