Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О включении в повестку дня второй сессии Верховной Рады Украины седьмого созыва законопроекта о внесении изменений в статью 98 Конституции Украины и о его направлении в Конституционный Суд Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.03.2013 № 2049/П
Дата рассмотрения: 11.03.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про включення до порядку денного другої сесії Верховної Ради України сьомого скликання законопроекту про внесення змін до статті 98 Конституції України і про його направлення до Конституційного Суду України

Відповідно до статей 146, 148 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради України сьомого скликання питання про законопроект про внесення змін до статті 98 Конституції України (реєстр. N 2049), поданий Президентом України та визначений невідкладним.

2. Законопроект про внесення змін до статті 98 Конституції України направити до Конституційного Суду України для одержання висновку щодо відповідності його вимогам статей 157 і 158 Конституції України (додається).

3. Запропонувати Конституційному Суду України визнати розгляд законопроекту про внесення змін до статті 98 Конституції України невідкладним.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

 

ЗАКОНОПРОЕКТ
про внесення змін до статті 98 Конституції України

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до статті 98 Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 30, ст. 141), виклавши її у такій редакції:

"Стаття 98. Контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата.

Організація, повноваження і порядок діяльності Рахункової палати визначаються законом".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос