Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соблюдении правового режима изъятия особо ценных земель в городе Киеве

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.01.2013 № 2008
Дата рассмотрения: 14.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про дотримання правового режиму вилучення особливо цінних земель у місті Києві

Зважаючи на те, що сьогодні у місті Києві здійснюється неконтрольований та систематичний розпродаж Київською міською радою особливо цінних земель без погодження з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України та з метою приведення правового режиму вилучення особливо цінних земель в столиці у відповідність до вимог законодавства,

Верховна Рада України постановляє:

1. Взяти до відома інформацію Державного агентства земельних ресурсів України про виділення Київською міською радою земельних ділянок з категорії особливо цінних земель без погодження з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України.

2. Визнати дії Київської міської ради щодо виділення земельних ділянок з категорії особливо цінних земель без погодження з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України протиправними.

3. Київській міській раді:

відмінити рішення про виділення земельних ділянок, які відносяться до категорії особливо цінних земель відповідно до статті 150 Земельного кодексу України;

забезпечити в подальшому виділення земельних ділянок, які відносяться до категорії особливо цінних земель, відповідно до вимог статей 150 і 151 Земельного кодексу України.

4. Генеральній прокуратурі України:

посилити нагляд за дотриманням Київською міською радою законодавства під час виділення особливо цінних земель;

вжити заходів щодо перевірки фактів виділення Київською міською радою земельних ділянок з категорії особливо цінних земель без погодження з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України, оскаржити дані рішення та притягти винних осіб до відповідальності.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Голову Верховної Ради України Рибака В. В.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос