Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Кто ведет воинский учет на предприятиях

АФ "Де Візу"
Вопросы-ответы от 07.12.2018

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма "Де Візу"
Е-mail: info@devisu.ua
http://www.devisu.ua
Тел. (044) 279-00-00

Хто веде військовий облік на підприємствах

Нині вести військовий облік, крім державних органів та органів місцевого самоврядування, мають також підприємства, організації, установи незалежно від їх форми власності. Розглянемо це питання докладніше.

Механізм організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних (далі - військовий облік) місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних і міських рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, а також підприємствами, установами, організаціями й навчальними закладами незалежно від їх підпорядкування та форми власності визначає Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 921 (далі - Порядок № 921).

Пунктом 5 ст. 34 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" від 25.03.92 р. № 2232-XII (далі - Закон № 2232) та п. 15 Порядку № 921 державним органам, а також підприємствам, установам й організаціям, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, визначено обов'язок організовувати й безпосередньо вести персональний військовий облік призовників і військовозобов'язаних, які у них працюють.

Опрос