Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какая ответственность предусмотрена за неведение Книги учета доходов?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 07.12.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма "Профі-Аудит"
E-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

Яку відповідальність передбачено за неведення Книги обліку доходів?

Згідно з пп. 296.1.1 ПКУ платники єдиного податку I та II груп та єдинники III групи (фізичні особи - підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного (за підсумками робочого дня) відображення отриманих доходів. Єдинники III групи (фізичні особи - підприємці), які є платниками ПДВ, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику. Для реєстрації Книги обліку доходів єдинники подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги (пп. 296.1.2 ПКУ).

Платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних із обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством (п. 44.1 ПКУ). Такі первинні документи зберігають не менше 1095 днів із дня подання декларації з єдиного податку або іншої податкової звітності, для складання якої їх використовують.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос