Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Компания оплатила несколько счетов одним платежом. Поставщик на одну сумму предоплаты составил несколько налоговых накладных (отдельно по каждому счету). Имеет ли право на отражение налогового кредита по НДС покупатель на основании таких налоговых накладных?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 23.11.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія "ЕКСПЕРТ"
E-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

Компанія сплатила кілька рахунків одним платежем. Постачальник на одну суму передоплати склав кілька податкових накладних (окремо за кожним рахунком). Чи має право на відображення податкового кредиту з ПДВ покупець на підставі таких податкових накладних?
 

Податкові накладні складають відповідно до правил Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі - ПКУ) та Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. № 1307 (далі - Порядок № 1307).

Ключовою є норма п. 201.1 ПКУ, якою передбачено, що на дату виникнення податкових зобов'язань платник ПДВ зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) у встановлений цим Кодексом термін.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос