Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Налогообложение операций по аренде недвижимого имущества для резидента-арендодателя и для нерезидента-арендатора ввиду того, что они являются юридическими лицами

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 03.10.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма "Профі-Аудит"
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

Оподаткування операцій із оренди нерухомого майна для резидента-орендодавця та для нерезидента-орендаря, з огляду на те, що вони є юридичними особами.

Оподаткування операцій із оренди нерухомого майна податком на прибуток підприємств та податком на додану вартість регламентовано розд. III та розд. V Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

Так, відповідно до п. 134.1.1 ПКУ об'єктом оподаткування податком є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень цього Кодексу.

Методологічні засади формування в бухгалтерському обліку інформації про оренду необоротних активів та її розкриття у фінансовій звітності регулюють норми П(С)БО 14 "Оренда", затвердженого наказом МФУ № 181 від 28.07.2000 р.

Опрос