Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Плательщик единого налога 3-й группы отгрузил товары покупателю. У должника есть проблемы с расчетами за товар, но за него готово заплатить другое юридическое лицо. Может ли плательщик единого налога, принимая во внимание положение п. 291.6 НКУ, уступить право требования этого денежного долга по номиналу, получив платеж от третьего лица?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 02.10.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія "ЕКСПЕРТ"
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

Платник єдиного податку 3-ї групи відвантажив товари покупцю. Боржник має проблеми з розрахунками за товар, але за нього готова заплатити інша юридична особа. Чи може платник єдиного податку, зважаючи на положення п. 291.6 ПКУ, відступити право вимоги цього грошового боргу за номіналом, отримавши платіж від третьої особи?

Відповідно до ст. 512 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. № 435-IV (далі – ЦКУ) кредитор у зобов'язанні може бути замінений іншою особою внаслідок передання ним своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги).

При цьому до нового кредитора переходять права первісного кредитора в зобов'язанні в обсязі та на умовах, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом (ст. 514 ЦКУ).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос