Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Не будет ли нарушением бухгалтерского и, соответственно, налогового учета отражение в текущем налоговом периоде расходов по актам выполненных работ за предыдущий период, полученным в текущем периоде и зарегистрированным в журнале входящей корреспонденции предприятия по дате фактического получения?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 12.09.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
E-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Чи не буде порушенням бухгалтерського та, відповідно, податкового обліку відображення в поточному податковому періоді витрат за актами виконаних робіт за попередній період, отриманими у поточному періоді і зареєстрованими в журналі вхідної кореспонденції підприємства за датою фактичного отримання?

 

Згідно з п. 6 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.99 р. № 318 (далі – П(С)БО 16), витратами звітного періоду визнаються або зменшення активів, або збільшення зобов'язань, що призводить до зменшення власного капіталу підприємства (за винятком зменшення капіталу внаслідок його вилучення або розподілу між власниками), за умови, що ці витрати можуть бути достовірно оцінені.

Опрос