Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Есть ли право на налоговый кредит, если в первичных документах указана цена с двумя знаками, а поставщики выписывают налоговые накладные с ценой, содержащей более трех знаков, и в случае если первичные документы заполнены с тремя знаками и более и подкреплены налоговыми накладными?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 08.09.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
E-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Чи є право на податковий кредит, якщо в первинних документах вказана ціна з двома знаками, а постачальники виписують податкові накладні з ціною, яка містить більше трьох знаків, та у разі якщо первинні документи заповнені з трьома знаками і більше і підкріплені податковими накладними?

 

Відповідно до п. 198.6 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) не відноситься до складу податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податковими накладними. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження (п. 201.10 ПКУ). Отже, на сьогоднішній день, якщо податкова накладна, реквізити якої містять ціну із знаками після коми більше ніж два, пройшла реєстрацію в ЕРПН, то така накладна є безумовною підставою для формування податкового кредиту.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос