Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как провести утилизацию (списание с баланса) остатков изготовленной готовой продукции с просроченным сроком хранения? Нужно ли подтверждение факта утилизации?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 08.09.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
E-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Як провести утилізацію (списання з балансу) залишків виробленої готової продукції з простроченим терміном зберігання? Чи потрібне підтвердження факту утилізації?

 

Згідно із термінологією, що визначена ст. 1 Закону України від 05.03.98 р. № 187/98-ВР «Про відходи» (далі – Закон про відходи), побутові відходи – відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі, крім відходів, пов'язаних з виробничою діяльністю підприємств) і не використовуються за місцем їх накопичення.

Отже, вилучена для подальшого знищення (утилізації) харчова продукція, строк придатності якої до споживання або використання закінчився, не є твердими побутовими відходами (ТБВ). Відповідно до Державного класифікатора відходів ДК 005-96 відходи, що утворюються під час виробництва харчових продуктів та напоїв, віднесені до групи 15 класифікатору. Наприклад, сир кисломолочний – 1551.3.1.07, сир сичужний (твердий) – 1551.3.1.06.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос