Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В какой сумме определяются расходы по ценным бумагам для целей налога на прибыль, если стоимость ценных бумаг подлежала переоценке?

Группа компаний "КЕЙНАС"
Вопросы-ответы от 25.07.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Група компаній «КЕЙНАС»
E-mail: info@keynas.com
http://www.keynas.com
Тел.: (044) 220-02-30; 220-02-31, (067) 464-35-95

? В якій сумі визначаються витрати по цінним паперам для цілей податку на прибуток, якщо вартість цінних паперів підлягала переоцінці?

 

Нагадаємо, що розділом III ПКУ передбачені спеціальні різниці для операцій з продажу або іншого відчуження цінних паперів.

Так, підпунктами 141.2.1 та 141.2.2 ПКУ встановлено, що:

– фінансовий результат до оподаткування збільшується на суму від'ємного фінансового результату від продажу або іншого відчуження цінних паперів, відображеного у складі фінансового результату до оподаткування податкового (звітного) періоду відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності;

– фінансовий результат до оподаткування зменшується на суму позитивного фінансового результату від продажу або іншого відчуження цінних паперів, відображеного у складі фінансового результату до оподаткування податкового (звітного) періоду відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності.

Опрос