Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В какой сумме определяются расходы по ценным бумагам для целей налога на прибыль, если стоимость ценных бумаг подлежала переоценке?

Группа компаний "КЕЙНАС"
Вопросы-ответы от 25.07.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Група компаній «КЕЙНАС»
E-mail: info@keynas.com
http://www.keynas.com
Тел.: (044) 220-02-30; 220-02-31, (067) 464-35-95

? В якій сумі визначаються витрати по цінним паперам для цілей податку на прибуток, якщо вартість цінних паперів підлягала переоцінці?

 

Нагадаємо, що розділом III ПКУ передбачені спеціальні різниці для операцій з продажу або іншого відчуження цінних паперів.

Так, підпунктами 141.2.1 та 141.2.2 ПКУ встановлено, що:

– фінансовий результат до оподаткування збільшується на суму від'ємного фінансового результату від продажу або іншого відчуження цінних паперів, відображеного у складі фінансового результату до оподаткування податкового (звітного) періоду відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності;

– фінансовий результат до оподаткування зменшується на суму позитивного фінансового результату від продажу або іншого відчуження цінних паперів, відображеного у складі фінансового результату до оподаткування податкового (звітного) періоду відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос