Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какой код услуги указывается в налоговой накладной при предоставлении услуг по видеонаблюдению? Кто отвечает за правильность кода товаров и услуг - покупатель или поставщик? Должен ли покупатель проверять все коды?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 23.06.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Який код послуги зазначається у податковій накладній при наданні послуг з відеоспостереження? Хто відповідає за правильність коду товарів та послуг - покупець або постачальник? Чи повинен покупець перевіряти всі коди?

Відповідно до вимог ст. 7 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" від 02.03.2015 р. № 222-VIII підлягає ліцензуванню здійснення охоронної діяльності.

Законом України "Про охоронну діяльність" від 22.03.2012 р. № 4616-VI визначено, що охорона майна - діяльність з організації та практичного здійснення заходів охорони, спрямованих на забезпечення недоторканності, цілісності визначених власником і належних йому будівель, споруд, територій, акваторій, транспортних засобів, валютних цінностей, цінних паперів та іншого рухомого і нерухомого майна, з метою запобігання та/або недопущення чи припинення протиправних дій щодо нього, для збереження його фізичного стану, припинення несанкціонованого власником доступу до нього та забезпечення здійснення власником цього майна всіх належних йому повноважень стосовно нього.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос