Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие в 2015-2016 годах выписывало акты выполненных работ, однако не регистрировало НН и не отражало их в декларации по НДС. За указанный период предприятие не получало и не декларировало ни облагаемых, ни необлагаемых налогом доходов. Можно ли налоговые накладные за 2015-2016 гг включить в состав текущих деклараций за 2017 год?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 22.06.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Підприємство у 2015 - 2016 роках виписувало акти виконаних робіт, проте не реєструвало ПН та не відображало їх в декларації з ПДВ. За вказаний період підприємство не отримувало та не декларувало ні оподатковуваних, ні неоподатковуваних доходів. Чи можна податкові накладні за 2015-2016 рр включити до складу поточних декларацій за 2017 рік?

 

Відповідно до п. 198.6 ПКУ не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в ЄРПН ПН та РК. Тобто однією із головних умов для включення ПН до складу ПК є реєстрація її в ЄРПН. При цьому зареєструвати наразі їх можна не пізніше ніж через 365 календарних днів після виписки.

Отже, якщо вказані ПН досі не зареєстровані в реєстрі, тоді підприємство не має право на включення таких ПН до складу декларації з ПДВ.

Якщо ж все таки дані ПН наразі зареєстровані, слід звернути увагу на таке.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос