Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Является ли Президент административного совета, являющийся членом руководящего органа единственного Учредителя Предприятия, членом руководящего органа Предприятия в понимании п. 170.9.1. ст. 170 НКУ?

АФ "Курсор-Аудит"
Вопросы-ответы от 23.06.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма "Курсор-Аудит"
Е-mail: office@cursor-audit.com
http://www.cursor-audit.com
Тел.: (057) 7-199-899, 7-147-050; факс 7-586-888

? Єдиним засновником підприємства є юридична особа (нерезидент). Керівним органом засновника є Президент адміністративної ради. Засновник підприємства прийняв рішення про те, що всі витрати у зв'язку з відрядженнями до підприємства Президента адміністративної ради для надання консультацій і здійснення контролю у зв'язку з діяльністю підприємства буде нести підприємство, що оформлено відповідним рішенням засновника. Чи є Президент адміністративної ради, який є членом керівного органу єдиного засновника підприємства, членом керівного органу підприємства в розумінні п. 170.9.1 ст. 170 Податкового кодексу України?

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос