Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как составить сводную налоговую накладную за март 2017 года, если поставка товаров/услуг в течение месяца была частично осуществлена в счет полученной в феврале предоплаты (на эту сумму предоплаты в феврале уже была выписана обычная налоговая накладная)?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 15.05.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма "Є.С.Аудит"
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Як скласти зведену податкову накладну за березень 2017 року, якщо постачання товарів/послуг протягом місяця було частково здійснено в рахунок отриманої в лютому передоплати (на цю суму передоплати в лютому вже було виписано звичайну податкову накладну)?

 

Відповідно до п. 201.4 ПКУ платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер, можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг протягом періоду, за який складається така податкова накладна, протягом такого місяця. При цьому ритмічним характером постачання вважається постачання товарів/послуг одному покупцю два та більше разів на місяць.

Водночас зазначено, що, в разі якщо станом на дату складення зазначених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається податкова накладна у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.

Опрос