Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

У предприятия есть облагаемые и необлагаемые НДС операции, в результате чего проводится распределение входящего НДС. Нужно ли распределять сумму НДС по операции получения услуг от нерезидента в момент, когда предприятие имеет право включить НДС по этой операции в налоговый кредит? Как заполнить строку 13 декларации по НДС в случае распределения?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 13.05.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма "Є.С.Аудит"
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Підприємство має оподатковувані та неоподатковувані ПДВ операції, у результаті чого проводить розподіл вхідного ПДВ. Чи потрібно розподіляти суму ПДВ за операцією отримання послуг від нерезидента в момент, коли підприємство має право включити ПДВ за цією операцією до податкового кредиту? Як заповнити рядок 13 декларації з ПДВ у разі розподілу?

 

Відповідно до п. 199.1 ПКУ, у разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати зведену податкову накладну в ЄРПН на загальну суму частки сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг, необоротних активів в неоподатковуваних операціях.

Тобто в разі часткового використання формується ПН з умовним нарахуванням ПДВ на відповідну частину.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос