Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каков порядок расчета минимальной суммы арендной платы за недвижимое имущество физических лиц, минимальная стоимость месячной арендной платы за 1 м2 в г. Херсоне, если договор аренды с физическим лицом заключен в январе 2017 года?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 05.04.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
E-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Розрахунок на числовому прикладі, відповідно до методики розрахунку мінімальної суми орендної плати за нерухоме майно фізичних осіб, мінімальна вартість місячної орендної плати за 1 м2 у м. Херсоні, якщо договір оренди з фізичною особою заключний в січні 2017 року.

 

Правила оподаткування податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) доходів у вигляді орендної плати за об'єкти нерухомості визначені п. 170.1 ПКУ. Так, відповідно до абз. 2 пп. 170.1.2 ПКУ передбачено, що об'єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж мінімальна сума орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди. Мінімальна сума орендного платежу визначається за методикою, що затверджується Кабінетом Міністрів України (постанова від 29.12.2010 р. № 1253), виходячи з мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників, що встановлюються органом місцевого самоврядування села, селища, міста, на території яких вона розташована, та оприлюднюється у спосіб, найбільш доступний для жителів такої територіальної громади.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос