Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Учитывается ли период пребывания в АТО для начисления компенсации за неиспользованный отпуск при увольнении? Насчитывается ли компенсация за дополнительный неиспользованный отпуск как участника АТО при увольнении?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 05.04.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
E-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Чи враховується період перебування в АТО для нарахування компенсації за невикористану відпустку при звільненні? Чи нараховується компенсація за додаткову не використану відпустку як учасника АТО при звільненні?

 

У відповідності до ст. 162 Закону України від 15.11.96 р. № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі – Закон № 504/96-ВР) учасникам бойових дій, інвалідам війни, статус яких визначений Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надається додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос