Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Можно ли оформить взаимозачет задолженности с нерезидентом? Не возникает ли в таком случае валютный контроль по погашению задолженности 120 дней?

АФ "Курсор-Аудит"
Вопросы-ответы от 16.03.2017

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма "Курсор-Аудит"
Е-mail: office@cursor-audit.com
http://www.cursor-audit.com
Тел.: (057) 7-199-899, 7-147-050; факс 7-586-888

? Чи можна оформити взаємозалік заборгованості з нерезидентом? Чи не виникає в такому разі валютного контролю з погашення заборгованості 120 днів?

 

Функції державних органів і банківської системи України у сфері валютного контролю встановлено ст. 13 Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" від 19.02.93 р. № 15-93. Відповідно до цього Декрету Національний банк України (НБУ) є головним органом валютного контролю, що:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос