Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Рынок аудиторских услуг Украины: тенденции, результаты работы и основная статистика за 2015 год, или Чем порадовал прошлый год аудиторов и их клиентов

АФ "Де Візу"
Статьи от 16.09.2016

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Де Візу»
Е-mail: info@devisu.kiev.ua
http://www.devisu.ua
Тел. (044) 279-00-00

Ринок аудиторських послуг України:
тенденції, результати роботи та основна статистика за 2015 рік,
або Чим порадував минулий рік аудиторів та їх клієнтів

 

Загальна характеристика ринку аудиторських послуг

Аудиторська діяльність має певні особливості й безпосередньо залежить від загальної економічної ситуації в країні. У сучасних умовах ведення бізнесу і господарювання в Україні істотно розширився та диференціювався ринок аудиторських послуг за напрямами та інтересами клієнтів. Збільшилася різноманітність професійних послуг аудиторів, що певною мірою відкриває нові можливості як перед представниками аудиторської професії, аудиторськими фірмами, так і перед замовниками цих послуг.

Самі аудитори доволі самокритично ставляться до своєї діяльності та вважають, що важливою якістю аудитора є вміння «тримати планку». Тобто чітко утримувати портфель клієнтських замовлень і надавати високоякісні послуги, що й забезпечить стійкі конкурентні позиції на ринку. У зв'язку з цим багато аудиторів навчилися грамотно застосовувати ті прийоми, які в межах цього сегменту ринку є основою ведення конкурентної боротьби: якість, професійність, глибоке володіння тонкощами чинного законодавства.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос