Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Начисляются ли курсовые разницы при продаже на вторичном рынке облигаций, номинированных в иностранной валюте?

АФ "ТИМЛАР-АУДИТ"
Вопросы-ответы от 04.01.2016

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «ТИМЛАР-АУДИТ»
Е-mail: oksana@timlar-audit.com.ua
http://www.timlar-audit.com.ua
Тел.: (044) 581-78-55

? Чи нараховуються курсові різниці при продажу на вторинному ринку облігацій, номінованих в іноземній валюті?

 

Порядок випуску та обігу валютних облігацій встановлюється Основними умовами випуску та порядку розміщення короткострокових державних облігацій, номінованих в іноземній валюті, затвердженими постановою КМУ від 12.12.2011 р. № 1280.

Згідно з п. 9 цих Основних умов розрахунки за результатами розміщення короткострокових або середньострокових державних облігацій, номінованих в іноземній валюті, сплата купонного доходу за ними та їх погашення здійснюються у валюті випуску. Розрахунки за операціями з короткостроковими або середньостроковими державними облігаціями, номінованими в іноземній валюті, на вторинному ринку здійснюються виключно у національній валюті.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос