Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Имеют ли право работники ГАИ составить протокол об административном правонарушении по ст. 124 КоАП на другое лицо, после того, как суд отправил административный материал на дооформление по уже составленному протоколу?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 01.10.2015

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Чи мають право працівники ДАІ скласти протокол про адміністративне правопорушення за ст. 124 КпАП на іншу особу, після того, як суд відправив адміністративний матеріал на дооформлення за вже складеним протоколом?

 

Приводом для написання цієї консультації стала ситуація з реального життя, за якої працівники Державної автомобільної інспекції склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 124 КпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) на особу (попередньо визнану як потерпілу) після відправлення судом адміністративного матеріалу на дооформлення. Протокол склали через 291 день з моменту пригоди.

Опрос