Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Является ли предприятие плательщиком земельного налога (арендной платы), если документов на землю нет?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 30.07.2015

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? У власності підприємства знаходяться основні виробничі фонди (будівлі та споруди). Ці ОФ розташовані на землі, щодо якої у підприємства відсутня дозвільна документація. В наявності у підприємства є технічна документація на ділянку землі, яка передана до міської ради для затвердження ставки податку, а також договору оренди землі. Однак за останні кілька років міська рада не збиралась і, відповідно, документів на землю у підприємства немає.
З огляду на це, чи є підприємство платником земельного податку (або орендної плати)? Якщо так, то яку звітність необхідно подавати до органів ДФСУ та за яким місцем – місцезнаходженням юрособи чи землі?

 

Відповідно до ст. 7 ПКУ обов’язковими елементами податку є:

Опрос