Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Правомерно ли пребывание в штате юридического лица только одного работника?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 28.05.2015

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Чи правомірне перебування у штаті юридичної особи лише одного працівника?

 

Юридична особа не існує як якась істота чи об’єкт матеріального світу і ніколи не вступає у правовідносини сама безпосередньо. Її ніхто ніколи не бачив, ніколи з нею не спілкувався. Спілкування з нею здійснюється завжди опосередковано через її представника, вступаючи у відносини з яким, ми робимо вигляд, що спілкуємося з юридичною особою. Відповідно до ч. 2 ст. 65 ГКУ «власник здійснює свої права щодо управління підприємством безпосередньо або через уповноважені ним органи відповідно до статуту підприємства чи інших установчих документів».

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос