Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При заполнении новой формы № 1ДФ за І квартал 2015 года ошибочно не были заполнены строки относительно военного сбора. Как исправить такую ошибку и отразить военный сбор?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 23.04.2015

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? При заповненні нової форми № 1ДФ за І квартал 2015 року помилково не було заповнено рядки щодо військового збору. Як виправити таку помилку і відобразити військовий збір?

 

За І квартал 2015 року розрахунок № 1ДФ подається за новою формою, затвердженою наказом МФУ від 13.01.2015 р. № 4. Цим же наказом затверджено Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (далі – Порядок № 4).

Особливістю цієї форми став новий розділ ІІ табличної частини, в якому відображаються, зокрема, суми військового збору.

Відповідно до п. 3.11 Порядку № 4 у рядку «Військовий збір» відображається загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору. При цьому відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

Форма № 1ДФ подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Якщо останній день строку подання форми № 1ДФ припадає на вихідний або святковий день, останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 2.1 Порядку № 4).

Враховуючи, що граничні строки подання форми № 1ДФ за І квартал 2015 року ще не минули, виправлення зазначеної помилки здійснюватиметься шляхом подання «звітної нової» форми № 1ДФ (п. 4.2 Порядку № 4).

Заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків за формою № 1ДФ є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються (п. 4.4 Порядку № 4).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос