Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно налогообложения компенсационных выплат среднего заработка мобилизованных в свете постановления КМУ от 04.03.2015 г. № 105

АФ "Профі-Аудит"
Статьи от 22.04.2015

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

Щодо оподаткування компенсаційних виплат середнього заробітку мобілізованих
у світлі постанови КМУ від 04.03.2015 р. № 105

 

Порядком виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затвердженим постановою КМУ від 04.03.2015 р. № 105, жодних обмежень стосовно періоду, за який буде проведено компенсацію середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, не передбачено.

Крім того, п. 3 Порядку встановлено, що бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам, організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року.

Також слід взяти до уваги інформацію з офіційного сайту Полтавської ОДА, з якої слідує, що перші звіти за січень, лютий і березень 2015 року підприємства мають подати до 15 квітня поточного року. Зважаючи на те, що самим Порядком не встановлено обмежень щодо періодів, за які буде здійснена компенсація, тому виплати, які нараховувалися протягом року, наприклад, з березня 2014 року по березень 2015 року, підлягають компенсації без обмежень.

Опрос