Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Кто с 01.01.2015 г. имеет право на льготы по уплате земельного налога?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 06.04.2015

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Хто з 01.01.2015 р. має право на пільги зі сплати земельного податку?

 

Попри те, що згідно з новою редакцією п. 284.1 ПКУ, яка діє з 01.01.2015 р., правом на встановлення пільг щодо земельного податку наділені ВР АРК та органи місцевого самоврядування, в Кодексі залишились статті 281 та 282, які звільняють від сплати земельного податку певні категорії фізичних та юридичних осіб.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос