Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Должно ли ООО уплачивать авансовый взнос по налогу на прибыль при выплате дивидендов, источником которых являются дивиденды, полученные от другого предприятия, учредителем которого выступает такое ООО?

АФ "Курсор-Аудит"
Вопросы-ответы от 21.01.2015

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Курсор-Аудит»
Е-mail: office@cursor-audit.com
http://www.cursor-audit.com
Тел.: (057) 7-199-899, 7-147-050; факс 7-586-888

? Єдиним засновником ПрАТ є ТОВ. Засновниками ТОВ є юридична особа – нерезидент та фізична особа. ПрАТ і ТОВ – резиденти України, платники податку на прибуток. ТОВ на користь своїх засновників планує виплатити дивіденди, джерелом яких є сума дивідендів, що отримана від ПрАТ.
Чи повинно ТОВ сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів?

 

Після 01.01.2015 р. порядок сплати податкового зобов'язання з податку на прибуток при виплаті дивідендів регулюється п. 57.11 ПКУ (замість п. 153.3 ПКУ в попередній редакції).

Нормами пп. 57.11.3 ПКУ визначені випадки, коли авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів, передбачений пп. 57.11.2, не справляється, в тому числі:

ТОВ для ПрАТ є материнською компанією, якщо взаємовідносини між цими двома суб'єктами господарювання відповідають нормам П(С)БО 19 «Об'єднання підприємств», відповідно до якого материнське (холдингове) підприємство – це підприємство, яке здійснює контроль дочірніх підприємств, а контроль – це вирішальний вплив на фінансову, господарську і комерційну політику підприємства або підприємництва з метою одержання вигод від його діяльності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос