Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Будет ли учитываться для целей расчета ФСН доход от реализации сельхозпродукции, выращенной на землях, аренда которых не была официально оформлена договором?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 08.01.2015
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Сільгосппідприємство весь 2014 рік користувалось чужою землею без офіційно оформленого договору оренди землі. При цьому за фактичне користування землею сільгосппідприємство сплачувало плату за землю та фіксований сільськогосподарський податок, самостійно обробляло землю та збирало врожай.
Чи буде враховуватись у розрахунку ФСП за 2015 рік дохід від реалізації с/г продукції, вирощеної на цих землях, в загальній сумі сільгосппродукції власного виробництва?

 

Пункт 301.1 ПКУ встановлює загальні обов’язкові умови, за наявності яких особа може бути платником ФСП. Однією з таких умов є отримання сільськогосподарським товаровиробником частки сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік, що дорівнює або є більшою 75 відсотків.

Опрос