Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каким образом учитывать расходы на бесплатную перевозку покупателей автобусами от гипермаркета к ближайшей станции метро?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 28.10.2014
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Яким чином обліковувати витрати на безкоштовне перевезення покупців автобусами від гіпермаркету до найближчої станції метро?

 

Гіпермаркет – це різновид універсального магазину самообслуговування з торговою площею від 2500 м2 і більше, у якому здійснюється продаж не менше 10 тисяч найменувань продовольчих та непродовольчих товарів, а також пропонується широкий перелік додаткових послуг населенню (пп. 3.1.6 Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень стосовно торгової мережі та мережі ресторанного господарства, затвердженої наказом Держкомстату від 24.10.2005 р. № 327).

Діяльність гіпермаркету спрямована на реалізацію товарів покупцям. Покупці можуть приїжджати до гіпермаркету як власним транспортом, так і використовувати транспорт загального користування, до якого належить і метрополітен.

Місце розташування гіпермаркету та зупинок транспорту загального користування не завжди знаходяться поруч. В такому разі з метою залучення більшої кількості покупців стає доцільним організація їх перевезення від гіпермаркету до таких зупинок, в тому числі, метрополітену.

Автобусом вважається транспортний засіб, який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більше ніж дев'ять з місцем водія включно (ст. 1 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001 р. № 2344-III).

Опрос