Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какие действия юрлица, у которого состоялось превышение численности работников, но при этом предельный объем годового дохода, предусмотренный для плательщиков единого налога 4-й группы, не превышен?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 21.10.2014
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Юридична особа – платник єдиного податку за ставкою 5 % у березні 2014 року перевищила кількість фізичних осіб, що перебувають з нею у трудових відносинах. При цьому граничний обсяг річного доходу, передбачений для платників єдиного податку 4-ї групи, не перевищувався. Станом по серпень 2014 року юрособа продовжувала перебувати на спрощеній системі оподаткування зі сплатою єдиного податку у розмірі 5 %.
Які дії юридичної особи у зв’язку з таким перевищенням чисельності працівників та які наслідки можуть мати місце в разі їх нездійснення?

 

Як випливає з пп. 6 пп. 298.2.3 ПКУ, у разі перевищення чисельності фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку, такий платник зобов'язаний перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, в якому допущено таке перевищення.

Опрос